Giełda kooperacyjna IPEC 2021 ONLINE – 3 marca 2021 r. 🗓

ical Google outlook Aktualności

Enterprise Europe Network zaprasza do udziału w międzynarodowych spotkaniach kooperacyjnych, które do niedawna odbywały się przy okazji stacjonarnych targów i konferencji, natomiast aktualnie ze względu na pandemiczną sytuację przeniosły się w większości do sieci.  Warto skorzystać z dostępnej wygodnej formuły online i stworzyć podwaliny pod nawiązanie współpracy biznesowej czy technologicznej praktycznie bez wychodzenia z biura.

 Giełda kooperacyjna IPEC, która odbędzie się 3 marca właśnie w formule online to renomowane wydarzenie w obszarze digitalizacji środowiska produkcyjnego. W połączeniu z licznymi konferencjami i sesją prezentacji własnych to wydarzenie szczególnie godne zainteresowania.

Jak działa giełda kooperacyjna?

  • REJESTRACJAnależy stworzyć profil swojej działalności w języku angielskim, który jest językiem komunikacji na giełdzie, ze względu na jej międzynarodowy charakter. Następnie uzupełnić zakładkę Marketplace, określając przy tym zapotrzebowanie i/ lub ofertę. Im lepiej przygotowany profil tym większe szanse na pożądane partnerstwo. Profil będzie widoczny dla odwiedzających stronę nawet po wydarzeniu, a więc warto zadbać, aby był dobrą wizytówką;
  • ARANŻACJA SPOTKAŃ–  warto skorzystać w pełni z czasu przeznaczonego na wysyłanie i odbieranie zaproszeń, a tym samym umawianie spotkań z uczestnikami giełdy. Obustronnie potwierdzone spotkania zostaną umieszczone w osobistej agendzie na profilu uczestnictwa;
  • SPOTKANIA- należy zalogować się na platformę rejestracyjną b2match, która zapewnia połączenie. Od uczestników wymagany jest dostęp do sieci, mikrofon, opcjonalnie kamera. Następnie należy wejść w oznaczone pole startu spotkania i rozpocząć jego realizację według uzgodnionego wcześniej harmonogramu. Spotkania mają formę wideokonferencji.

Koszty

Udział jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa i służymy asystą.

Enterprise Europe Network.

Urszula Kubat
Specjalista ośrodka sieci Enterprise Europe Network

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
tel.: (56) 699 54 80

kom.: 693 930 621