Giełda kooperacyjna Digital Enterprise Show 2021 – 18-19 maja 2021 r. 🗓

from to
ical Google outlook Aktualności

Drugi rok z rzędu w ramach DES | Digital Enterprise Show 2021, Fundación para el Conocimiento madrid organizuje międzynarodowe wydarzenie kooperacyjne, aby umożliwić kontakty i wymianę informacji między potencjalnymi partnerami technologicznymi i uczestnikami poszukującymi rozwiązań przyspieszających cyfrową transformację biznesu. Jest to działanie w ramach Enterprise Europe Network.

Brokerage Event DES2021 oferuje kontakty biznesowe dla przemysłu, nauki i profesjonalistów, którzy szukają potencjalnych partnerów w dziedzinach: telekomunikacja, media i rozrywka, przemysł 4.0, handel detaliczny online, platformy i logistyka, inteligentne miasto i mobilność miejska, bankowość i ubezpieczenia, opieka zdrowotna i nauki przyrodnicze, inteligentne miejsce pracy, turystyka i hotelarstwo oraz energia i usługi komunalne.

Głównym celem jest stworzenie forum spotkań dla firm, instytutów badawczych, uniwersytetów i innych organizacji, które są aktywnie zaangażowane w cyfrową transformację biznesu i wyżej wymienione sektory.

To wydarzenie będzie miało charakter hybrydowy, będą dwa różne typy uczestnictwa, które zostaną wybrane podczas rejestracji.

Na miejscu: uczestnicy będą fizycznie uczestniczyć w wydarzeniu i spotkają się twarzą w twarz

Zdalnie: uczestnik będzie uczestniczył w spotkaniach zdalnie

Najważniejsze terminy są następujące:

• Rejestracja: 12 kwietnia – 17 maja 2021 r.

• Wybór spotkania: 22 kwietnia – 19 maja 2021 r.

• Spotkanie brokerskie: 18-19 maja 2021 r.

• Języki: angielski / hiszpański

Koszt: bezpłatnie

Strona wydarzenia: https://des2021.b2match.io/

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa i służymy asystą.

Enterprise Europe Network.

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
tel.: (56) 699 54 80