Giełda kooperacyjna online: Technology Business Cooperation Days 2020 / Hannover Messe – 12-16 kwietnia 2021 r. 🗓

from to
ical Google outlook Aktualności Wydarzenia

W odpowiedzi na ogłoszony przez Światową Organizację Zdrowia stan pandemii i co za tym idzie obostrzenia terytorialne Targi HannoverMesse 2020 zostały odwołane. Kolejna edycja tych największych na świecie targów technologii przemysłowej, będzie miała miejsce 12-16 kwietnia 2021 r.

Została udostępniona już możliwość skorzystania z wirtualnej formy uczestnictwa w giełdzie kooperacyjnej towarzyszącej zwyczajowo HANNOVER MESSE tj. Technology & Business Cooperation Days 2020.

Kiedy?

Wydarzenie odbędzie się w terminie:

  • 12-16 kwietnia 2021 r.

Dla kogo?

Obszary działalności w ramach takich zakresów tematycznych jak:

  • Przemysł 4.0 oraz inteligentne rozwiązania przemysłowe;
  • Zasobooszczędne i energooszczędne technologie produkcyjne;
  • Zrównoważona mobilność i energia;
  • Narzędzia pomiarowe.

W celu znalezienia partnerstwa biznesowego, technologicznego, rozwojowego. Giełda kooperacyjna to sprawdzone rozwiązanie dla wszystkich, których interesuje nawiązanie międzynarodowej współpracy i rozwój wiedzy tematycznej.

Warunki uczestnictwa

  • Rejestracja – trwa do 4 kwietnia 2021 r. na dedykowanej wydarzeniu platformie, gdzie należy wybrać również sesję matchmakingową;
  • Kreacja profilu – profil jest wizytówką działalności, to on zachęca innych do nawiązania kontaktu, warto umieścić tam wszystkie informacje, które mogą zainteresować potencjalnego partnera, takie jak opis działalności, zapotrzebowania, poszukiwanej czy oferowanej usługi;  
  • Umawianie spotkań – każdy może wysłać zaproszenie i zaakceptować lub odrzucić te otrzymane. Obustronnie potwierdzone spotkania są obowiązujące i zostają umieszczone w indywidualnym harmonogramie spotkań, który zostanie udostępniony uczestnikowi. Jedno spotkanie trwa około 20 minut, dokładnie tyle ile zwykle jest potrzebne na pierwsze rozeznanie biznesowe.
  • Spotkania online- spotkanie odbędą się na dedykowanej wydarzeniu platformie. Od strony technicznej wymagany jest dostęp do sieci, mikrofon, opcjonalnie kamera.

Koszty

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny.

Więcej informacji w tym regulamin dostępny na stronie internetowej wydarzenia. Enterprise Europe Network jako lokalny ośrodek wsparcia służy Państwu asystą i zachęca do uczestnictwa.

Enterprise Europe Network.

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
tel.: (56) 699 54 80