Konferencja online: Europejski Dzień Innowacji Logistycznych 2021 – online, 24-25 czerwca 2021 r. 🗓

from to
ical Google outlook Aktualności Wydarzenia

Toruński ośrodek Enterprise Europe Network zaprasza na Europejski Dzień Innowacji Logistycznych 2021 – konferencję online prowadzoną przez startport i ZENIT.

Druga edycja Europejskiego Dnia Innowacji w Logistyce odbędzie się w dniach 24-25 czerwca 2021 r. Po udanej premierze w 2020 roku chcielibyśmy raz jeszcze zwrócić uwagę na innowacje w logistyce i łańcuchach dostaw.

Dowiedz się, jakie innowacje będą kształtować przyszłość sektora. Obejrzyj inspirujące prezentacje na wiele różnych tematów i poznaj ekscytujące start-upy, interesujące korporacje i inwestorów podczas indywidualnych spotkań za pośrednictwem platformy.

Poszukiwane są startupy zainteresowane pitchingiem z branż:

  • IoT
  • Zielona logistyka
  • Analiza lokalizacji · Nowe trendy i innowacje

Możliwość aplikowania dostępna jest do 15 maja br.

Europejski Dzień Innowacji Logistycznych 2021 oferuje:

  • Prezentacje
  • Pitche
  • Matchmaking na żywo

Za pośrednictwem platformy b2match można z wyprzedzeniem wprowadzić konkretne profile wyszukiwania, aby ułatwić ukierunkowane wyszukiwanie odpowiednich partnerów.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Językiem konferencji jest angielski. Startport to platforma innowacji dla logistyki i łańcucha dostaw. Jej misja to łączenie start-upów i firm w lokalizacji logistycznej Duisburg. Duisburg, jest siedzibą największego na świecie śródlądowego portu kontenerowego i wiodącym węzłem logistycznym w Europie.

Więcej informacji w tym regulamin dostępny na stronie internetowej wydarzenia. Enterprise Europe Network jako lokalny ośrodek wsparcia służy Państwu asystą i zachęca do uczestnictwa.

Enterprise Europe Network.

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
tel.: (56) 699 54 80