Giełda kooperacyjna: Nabiam – Virtual Matchmaking – online, 29-30 czerwca 2021 r. 🗓

from to
ical Google outlook Aktualności Wydarzenia

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych udziałem w giełdzie kooperacyjnej Nabiam – Virtual Matchmaking, odbywającej się w dniach od 29 czerwca do 30 czerwca 2021 r. (online).

Nanotechnologie, bioczujniki i wytwarzanie przyrostowe

Celem wydarzenia jest przedstawienie aktualnych trendów i wyzwań oraz budowanie długoterminowych relacji z odpowiednimi interesariuszami z obszaru badań, rozwoju i biznesu w Górnej Austrii i na południu Republiki Czeskiej w dziedzinie elektroniki polimerowej i technologii medycznej,

Wydarzenie skupia się na zagadnieniach bioczujników, nanotechnologii i wytwarzania przyrostowego (druk 3D). Chociaż główny nacisk kładzie się na te dwa regiony, uczestnicy ze wszystkich krajów są mile widziani i zaproszeni do udziału w wydarzeniu.

W programie będą wykłady w języku angielskim wygłoszone przez ekspertów w dziedzinie nanotechnologii, biosensorów i wytwarzania przyrostowego oraz spotkania B2B.

Spotkania B2B Szczegółowe informacje można znaleźć w programie. Zaplanowane bezpośrednie spotkania to idealna okazja do zidentyfikowania potencjalnych partnerów do współpracy oraz nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych i badawczych. Każdy uczestnik indywidualnie wybiera swoich rozmówców i ma 20 minut na wymianę informacji o projektach i produktach.

Spotkania B2B będą odbywały się w całości w formie spotkań wirtualnych (wideokonferencji) za pośrednictwem tej strony internetowej. Wydarzenie jest organizowane przez projekt NABIAM i Enterprise Europe Network. NABIAM oznacza nanotechnologie, bioczujniki i wytwarzanie przyrostowe oraz sieci partnerów w zakresie innowacji, ze szczególnym uwzględnieniem Górnej Austrii i południowych Czech.

Udział jest bezpłatny!

Zarejestruj się na wydarzenie do 25.06.2021.

Główne tematy spotkań B2B:

  • Nanotechnologie
  • Biosensory
  • Produkcja dodatkowa

Obszary zastosowań:

  • Motoryzacja i transport Biotechnologia
  • Oszczędność energii i przechowywanie
  • Środowisko Przemysł i produkcja
  • Medtech
  • Aeronautyka i kosmos
  • Tekstylia

Znajdź nowych partnerów handlowych / technologicznych / badawczych Uzyskaj najnowsze informacje na temat wyników badań i trendów związanych z przemysłem.

Spotykaj się i dziel się opiniami z ekspertami branżowymi i badaczami Kogo można spotkać na Wydarzeniu? Przedsiębiorstwa Start-upy Instytucje badawcze Uniwersytety Organizacje klastrowe Stowarzyszenia / agencje publiczne.

Enterprise Europe Network jako lokalny ośrodek wsparcia służy Państwu asystą i zachęca do uczestnictwa.

Enterprise Europe Network.

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
tel.: (56) 699 54 80