Spotkanie networkingowe B2B dla branży dronowej Dronfest – on-line, 2 – 4 października 2021 r. 🗓

from to
ical Google outlook Aktualności Wydarzenia

W dniach 2 – 4 października 2021 r. dla firm działających w branży dronów organizowane są spotkanie matchmakingowe on-site i on-line. Wydarzenie odbędzie się podczas regionalnego festiwalu lotnictwa bezzałogowego Dronfest w Pilźnie, który organizowany jest od 2016 r. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkie firmy z woj. kujawsko-pomorskiego z branży dronowej.

Dronfest cieszy się dużym zainteresowaniem miłośników technologii dronowych i obejmuje targi dronów, wystawy najlepszych pilotów dronów, wyścigi FPV, wykłady gości oraz bogaty program rodzinny. Niektóre stoiska wystawiennicze mogą być udostępniane bezpłatnie przez organizatorów wydarzenia.

Spotkanie networkingowe B2B

Organizator zdaje sobie sprawę, że jesienią do pewnego stopnia nadal będą obowiązywały ograniczenia antyepidemiczne,  dlatego organizuje spotkania B2B zarówno online, jak i fizyczne. Spotkania online będą otwarte od 2 do 4 października 2021 r., Spotkania fizyczne odbędą się w dniach 2 – 3 października 2021 r.

Wystawianie na Dronfest

Organizator Dronfest może bezpłatnie udostępnić kilka stoisk dla zainteresowanych firm. W zamian za udostępnienie stoiska firmy powinny zaoferować jeden ze swoich produktów jako nagrodę w ogólnodostępnym konkursie, który odbędzie się podczas Dronfest. Zwracamy uwagę, że liczba stoisk jest ograniczona i firmy zainteresowane tą opcją prosimy o przesłanie nam zgłoszenia zainteresowania do 31 marca 2021 r. Wystawcy mogą również zamontować własne stoiska.

Wydarzenie towarzyskie

Wystawców zapraszamy na uroczyste spotkanie z przedstawicielami innych firm oraz Burmistrzem Pilzna w sobotę (2 października) wieczorem. W wydarzeniu uczestniczy zwykle około 100 osób.

Poniżej można obejrzeć krótki film z ostatniej edycji Dronfest. Zachęcamy też do sprawdzenia strony www Dronfest 2020: https://dronfest.cz/

Udział w wydarzeniu networkingowym i Dronfest jest bezpłatny. Koszty podróży i zakwaterowania nie są pokrywane.

Rejestracja na wydarzenie.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa i służymy asystą.

Enterprise Europe Network.

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

tel.: (56) 699 54 80

kom.: 693 930 621