baner - Innowacje

Archiwum wiadomości

Giełda kooperacyjna podczas konferencji Bioinnovation & ScanBalt Forum 2013 – Gdańsk, 18 października 2013 r.

opublikowane 1.10.2013 r. w kategorii: giełda kooperacyjna

ikona

Enterprise Europe Network we współpracy z Pro-Science.eu zaprasza na spotkania business to business, science to business oraz science to science odbywające się podczas konferencji Bioinnovation and ScanBalt Forum 2013 w Gdańsku. Spotkania zaczną się 18 października o godzinie 14:00, przy ul. Ołowianka 1 w Gdańsku, w budynku Polskiej Filharmonii Bałtyckiej.

czytaj dalej…

Giełda kooperacyjna nt. innowacji, technologii i ceramiki

opublikowane 15.01.2010 r. w kategorii: giełda, targi

ikona

W dniach 10-12 lutego 2010 r. odbędzie się w Walencji (Hiszpania) giełda kooperacyjna nt. innowacji, technologii i ceramiki. Druga edycja CERAMICA INNOVA stworzy przedsiębiorstwom i organizacjom z branży ceramiki okazję do spotkania, aby wymienić się innowacyjnymi propozycjami technologicznymi i poszukiwać rozwiązań problemów natury technologicznej.

czytaj dalej…

Future Match 2010

opublikowane 13.01.2010 r. w kategorii: B+R

ikona

W dniach od 2 do 6 marca 2010 r. w Hanowerze, Niemcy, odbędzie się sesja kontaktowa Future Match 2010. Wydarzenie stworzy platformę dla wystawców i osób odwiedzających doroczne targi CeBIT poświęcone technologiom informacyjnym i komunikacyjnym (TIK) do znalezienia w Europie partnerów do współpracy w dziedzinach związanych z technologią, jak również do wspólnych projektów badawczych w obszarze technologii informatycznych i komunikacyjnych.

czytaj dalej…

drukuj | powrót do archiwum wiadomości