Premiera nowej wersji Akademii PARP

Rusza Nowa Akademia PARP

27 czerwca 2019 r. odbyła się premiera nowej odsłony Akademii PARP – internetowego portalu szkoleniowego Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości z bezpłatnymi kursami e-learningowymi dla małych i średnich firm.

Co się zmieniło? Nowe kursy online

Na portalu znalazły się nowe kursy przygotowane specjalnie z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach, m.in:

Systematycznie będą dodawane nowe.

Uproszczono również technologię użytą na portalu – dzięki czemu platforma jest łatwiejsza w obsłudze i dostępniejsza dla wszystkich użytkowników.

Pozostałe funkcjonalności

Proces nauki w Akademii PARP nie kończy się wraz z zamknięciem kursu. Portal będzie uzupełniany o liczne materiały pomocnicze, umożliwi także kontakt ze społecznością ekspertów. Elementem motywacyjnym są specjalne „odznaki”, które uzyskuje się za wykonanie szkoleń lub inne aktywności na platformie.

Ponadto, został wprowadzony moduły umożliwiający ocenę każdego (recenzję) z kursów oraz zaproponowanie nowej tematyki lub funkcjonalności w ramach serwisu. Dla zapewnienie komfortu użytkownika do założenia konta wymagane będzie jedynie imię, nazwisko, adres e-mail oraz hasło.

Proces nauki nie kończy się wraz z zamknięciem kursu i wygenerowaniem certyfikatu, dlatego będziemy uzupełniać portal o liczne materiały pomocnicze oraz społeczności ekspertów.

W przyszłości powstanie aplikacja mobilna, która pozwoli na odtwarzanie szkoleń w trybie offline.