Własność intelektualna – co, jak i kiedy warto chronić w przedsiębiorstwie

Otaczający nas świat rozwija się w bardzo szybkim tempie. Tak dynamiczny proces niesie ze sobą wiele konsekwencji. Między innymi to, że każdy uczestnik tego procesu, chce jak najdłużej być jednym z jego elementów. Jednak aby tak się stało, koniecznym jest zabezpieczenie swojego udziału w procesie zmian. Rozważając kwestię różnego rodzaju zabezpieczeń nie można zapomnieć o kwestiach związanych z ochroną szeroko rozumianej własności intelektualnej.

W trosce o zabezpieczenie tej elementarnej potrzeby, Open Labotec w partnerstwie z Patpol, zaprasza na cykl seminariów, szkoleń i spotkań warsztatowych. Patpol jest kancelarią rzeczników patentowych i prawników specjalizujących się w IP, działającą nieprzerwanie od 1966 r. w branży ochrony własności intelektualnej.

Wspólne działania chcielibyśmy rozpocząć od organizacji spotkania pilotażowego poświęconego aspektom ochrony praw własności intelektualnej. Wierzymy, że Państwa zainteresowanie będzie tym większe, im bliższa będzie Państwu tematyka spotkania. Chcielibyśmy poznać Państwa potrzeby odnośnie tematyki pierwszego spotkania. Pomoże w tym krótka ankieta zamieszczona poniżej. Analiza płynąca z Państwa odpowiedzi pozwoli nam wybrać aspekty cieszące się największym zainteresowaniem.

Chcąc opracować ciekawą formułę spotkania oraz wybrać najciekawsze obszary z zakresu IP. Przygotowaliśmy całkowicie anonimową ankietę, która pozwoli nam ocenić charakter grupy zainteresowanej takim wydarzeniem oraz jej potrzeby. Ankieta znajduje się tutaj.

Raz jeszcze dziękujemy za czas poświęcony na wypełnienie ankiety. Jeśli są Państwo zainteresowani bardziej szczegółowymi informacji na temat planowanego wydarzenia zapraszamy do kontaktu: waldemar.wisniewski@openlabotec.com; (+48) 535 499 346.