Wtorki z eksportem w Toruńskim Parku Technologicznym: Skandynawia – Toruń, 10 marca 2020 r. 🗓

Aktualności Wydarzenia

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego wraz z firmą Rynek Nordycki ma przyjemność zaprosić przedsiębiorców sektora MŚP do udziału w spotkaniu informacyjnym: Wtorki z eksportem w Toruńskim Parku Technologicznym: Skandynawia.

Dlaczego warto przyjść?

  • Uczestnicy spotkania będą mogli zapoznać się z możliwościami jakie oferuje rynek skandynawski pod kątem współpracy biznesowej
  • Przedstawimy możliwie najbardziej praktyczne informacje dla polskich przedsiębiorców wraz z przykładami „z życia” opisującymi realia współpracy z partnerem zagranicznym.
  • Wskażemy różnice kulturowe w samym podejściu do prowadzenia biznesu
  • Omówimy dobre praktyki wejścia na rynek w aspekcie prawnym i księgowym
  • Szkolenie uatrakcyjnione będzie walorami kulturowymi, poprzez degustację skandynawskich dań

Miejsce: Toruński Park Technologiczny, budynek A, I piętro, sala konferencyjna, ul. Włocławska 167

Termin: 10.03.2020 r.

Prelegenci:

Maciej Snarski – 16 letnie doświadczenie w znajomości rynku skandynawskiego; właściciel firmy Rynek Nordycki, która jest kluczowym doradcą klientów eksportujących towary i usługi na teren państw nordyckich oraz wspomaga rozwój gospodarczych relacji polskich i nordyckich przedsiębiorstw. „Wielokrotnie pracowałem w zespołach wielonarodowych polsko-skandynawskich. Miałem okazję przejść wszystkie szczeble hierarchii w polskich firmach z kapitałem skandynawskim: od młodszego specjalisty, przez koordynatora aż do stanowisk kierowniczych. Prowadząc RYNEK NORDYCKI mam możliwość dzielenia się swoją wieloletnią wiedzą i doświadczeniem z polskimi przedsiębiorcami.”

Waldemar Ślefarski – Jego domeną jest rynek szwedzki i fiński. Jest autorem opracowań poświęconych wybranym sektorom gospodarki, prawu pracy i optymalnych form działalności w tych krajach. Prowadzi szkolenia i prelekcje poświęcone wybranym aspektom związanym z aktywnością w krajach nordyckich: skandynawska kultura biznesu, fińska
i szwedzka polityka innowacyjna. Współpracuje z polskimi firmami z branży ICT, stoczniowej i konstrukcji stalowych.

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY. Liczba miejsc ograniczona!

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

Wtorki z Eksportem w Toruńskim Parku Technologicznym

Kolejne rynki zagraniczne, którym poświęcone będą szkolenia to: Japonia, Kraje Bałtyckie, Portugalia i Brazylia. Poglądowy harmonogram znajduje się tutaj.

Szczegółowe informacje: tel. (56) 699 54 82; e-mail: anna.wicinska@tarr.org.pl

Załączniki:  PROGRAM