Konkurs dla innowacyjnych firm z branży rolno-technologicznej

Ośrodek sieci Enterprise Europe Network działający przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego zachęca do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Accenture Ventures India.

Accenture Ventures India poszukuje innowacyjnych, chętnych do współpracy firm z branży rolno-technologicznej.

Celem Accenture Ventures jest rozpoznanie i nawiązanie współpracy pomiędzy wiodącymi technologicznie małymi i średnimi przedsiębiorstwami a firmami rozpoczynającymi działalność w branży rolno-technologicznej. Koncentrując się na zapewnieniu rolnikom lepszych warunków życia i pracy oraz poprawie wydajności, wyznaczono kilka kluczowych obszarów. Należą do nich rolnictwo precyzyjne, analiza danych w rolnictwie, usługi dla gospodarstw rolnych oraz usługi z zakresu fintech w rolnictwie. Realizacja konkursu jest możliwa  dzięki Global Business Inroads (GBI)


Możliwe formy współpracy z MŚP i startupami:

• GTM / Partnerstwo

• Potencjał inwestycyjny klientów Accenture Ventures

Accenture Ventures zapewni wsparcie wybranym startupom, oferując dostęp do swoich 2000 globalnych klientów. Startupy będą miały również możliwość przystąpienia do programu partnerskiego Open Innovation Accenture Ventures, dzięki któremu będą mogły współpracować z Accenture Ventures w tworzeniu innowacyjnych i kreatywnych rozwiązań dla klientów na całym świecie. Startupy będą miały dostęp do Accenture Innovation Hub w Bengaluru, wsparcie liderów Accenture, przedstawiane będą na najważniejszych forach branżowych/rządowych i rekomendowane w przypadku inwestycji/partnerstw z partnerami VC i CVC.

Termin składania wniosków – 31 marca 2020 r.

Dodatkowe szczegóły dotyczące otwartego zaproszenia do innowacji można znaleźć tutaj:

Szczegóły konkursu.