Wtorki z Eksportem: „System zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności HALAL w przemyśle spożywczym” – webinar, 07.12.2021 r.

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju  zaprasza przedsiębiorców sektora MŚP, w szczególności z województwa kujawsko-pomorskiego, do udziału w szkoleniu online pn.: System zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności HALAL w przemyśle spożywczym.

Miejsce i czas szkolenia: Online platforma MS Teams,  godz. 9.00-13.00

Termin szkolenia: 7 grudnia 2021 r.

Zakres szkolenia:

Przegląd zasad wdrażania i utrzymania systemów zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności, w tym w szczególności zasady certyfikacji HALAL .

Tematyka spotkania:

  • Bezpieczeństwo żywności w świetle norm prawnych
  • Systemy wewnętrzne kontroli zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności w świetle obowiązujących przepisów prawnych
  • Rola certyfikatu Halal w eksporcie produktów spożywczych,
  • Procedura wydania certyfikatu HALAL

Gościem specjalnym wydarzenia będzie przedstawiciel firmy Polder Sp. z o. o. z regionu kujawsko-pomorskiego, który opowie z jakimi trudnościami, korzyściami, kosztami oraz skalą przydatności spotkała się firma w kontekście certyfikatu HALAL.

Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do przedsiębiorców sektora MŚP.

Prelegent:

lek. wet. Monika Klimczak – ekspert w obszarze systemów zarządzania jakością w branży spożywczej: ISO 9001, ISO 22 000, GMP, GHP, HACCP, QS ,BRC Food, BRC Storage & Distribution, IFS Food, IFS Logistic, HALAL, FSMA).

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Szczegółowe informacje: tel. (56) 699 54 82; e-mail: anna.wicinska@tarr.org.pl

PROGRAM!

Projekt Enterprise Europe Network w Polsce jest współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z programu COSME na lata 2014 – 2021 oraz ze środków budżetu państwa w ramach dotacji celowej Ministerstwa Rozwoju.