Śniadania Biznesowe z EEN: ABC cyfrowego eksportu w Internecie – od czego zacząć? – webinar, 27.01.2022 r.

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju wraz z Google, Polskim Funduszem Rozwoju i Operatorem Chmury Krajowej zapraszają przedsiębiorców sektora MŚP, w szczególności z województwa kujawsko-pomorskiego, do udziału w bezpłatnym szkoleniu online z cyklu Śniadania Biznesowe z EEN pn.: „ABC cyfrowego eksportu w Internecie – od czego zacząć?”.

Termin szkolenia: 27 stycznia 2022 r.

Miejsce i czas szkolenia: Online – platforma MS Teams, godz. 10.00-11.00

Szkolenie jest skierowane do firm, które są na początku swojej drogi do zdobycia zagranicznych klientów i rynków lub już prowadzą sprzedaż na rynkach zagranicznych, ale chcą robić to jeszcze bardziej skuteczniej. Każdy uczestnik dzięki udziale w warsztatach zdobędzie wiedzę o tym w jaki sposób wykorzystać dostępne w internecie narzędzia do wytypowania nowych potencjalnych rynków docelowych, zrozumienia zagranicznych klientów, a także przygotowania firmy do wejścia na nowe rynki.

Google, PFR i OChK zapraszają na szkolenie w ramach programu Firmy Jutra, w trakcie którego dowiesz się:

  • jak analizować potencjał eksportowy firmy i wybrać potencjalnych rynki docelowe;
  • w jaki sposób lepiej zrozumieć potrzeby i nawyki klientów zagranicznych;
  • jak odnaleźć i poprawić obszary wymagające optymalizacji przy rozwoju firmy na nowych rynkach.

W trakcie spotkania eksperci z Firm Jutra koncentrują się na praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomagają poznać potencjał rynku zagranicznego. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników, może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych. Zapisz się!


Prelegent:

Kamila Gąsior – trener marketingu, Doradca Google w programie Firmy Jutra.

Zajmuje się szeroko pojętym marketingiem internetowym. Prowadzi w tym zakresie szkolenia, warsztaty oraz konsultacje indywidualne dla przedsiębiorców.

Przez 4 lata wspierała polskich przedsiębiorców, jako doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje. Bogate doświadczenie zdobyła również na swoich poprzednich stanowiskach w agencjach marketingowych – m.in. w działach SoMe, PR, czy w dziale eventowym. Absolwentka szkoły performance marketingu Marketing Masters. Dzięki swojej pasji i zamiłowaniu do pracy z ludźmi pomaga małym i średnim przedsiębiorcom w tworzeniu strategii marketingowych a także doradza w zakresie narzędzi marketingu online. Obecnie doradczyni w programie Firmy Jutra.


Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić:

Link logujący na szkolenie zostanie Państwu przesłany po zarejestrowaniu.

Szczegółowe informacje: tel. (56) 699 54 82; e-mail: anna.wicinska@tarr.org.pl