Polskie stoisko na SXSW 2022, 13-16 marca.

W 2022 r. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości po raz pierwszy zorganizuje polskie stoisko promocyjne na targach Creative Industries Expo w ramach festiwalu SXSW w Austin (TX, USA).

Nazwa wydarzenia: Creative Industries Expo (w ramach SXSW)

Termin: 13-16 marca 2022 r.

Strona wydarzenia: www.sxsw.com/exhibitions/creative-industries-expo

Lokalizacja: Austin, USA

Targi będą stanowić część bardzo bogatego programu festiwalu South by South West – SXSW. SXSW to wyjątkowe połączenie wydarzeń kulturalnych, w tym festiwalu filmowego, konferencji i targów wystawienniczych. W tym roku potrwa od 11 do 20 marca.

Zapraszamy polskie firmy reprezentujące sektor IT, w szczególności dostawców technologii interaktywnych i innowacyjnych rozwiązań dla rozrywki, do skorzystania z możliwości promocji na polskim stoisku podczas najbliższej edycji Creative Industries Expo na SXSW!

Na zgłoszenia czekamy do 18 lutego 2022 r.

Celem organizacji stoiska jest promocja oferty polskich firm IT (również startupów) wśród zagranicznych odbiorców, w tym potencjalnych inwestorów i klientów. Niezależnie od tego, czy firma jest wystawcą na danym wydarzeniu, czy zwiedzającym, może skorzystać z różnych form nieodpłatnej promocji na polskim stoisku. Swoje materiały mogą przesyłać również firmy, których przedstawiciele nie biorą osobistego udziału w imprezie.

Firmom zainteresowanym promocją swojej oferty na polskim stoisku umożliwiamy:

  • skorzystanie ze stoiska w celu organizacji spotkań biznesowych,
  • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, gadżety itp.),
  • wyświetlanie filmów promocyjnych.

Targi Creative Industries Expo zostaną zorganizowane na terenie Austin Convention Center, w samym centrum miasta. Tu znajdziecie informacje o pozostałych wydarzeniach planowanych podczas festiwalu SXSW.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt: magdalena_zwolinska@parp.gov.pl

Sprawdźcie, gdzie jeszcze pojawimy się w 2022 r.!


Stoisko informacyjno-promocyjne podczas Creative Industries Expo w ramach SXSW 2022 zostanie zorganizowane w ramach realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Branżowego Programu Promocji branży IT/ICT na lata 2016-2022, w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.