DRONETECH 2023 – B2B Hybrid Matchmaking Event – umów się na B2B!

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego zaprasza na Giełdę kooperacyjną <<< DRONETECH 2023 >>> B2B Hybrid Matchmaking Event w ramach 8. edycji DroneTech World Meeting 2023, która odbędzie się w dniach 12-18.10.2023 w formule hybrydowej.

DLA KOGO?

Do uczestnictwa serdecznie zapraszamy przedstawicieli branży lotniczej i pojazdów bezzałogowych, a także potencjalnych odbiorców tych rozwiązań tj. JST, policji, straży pożarnej, obronnej, służb ratowniczych, nowoczesnego rolnictwa, gospodarki leśnej, farm wiatrowych i fotowoltaicznych, foto-video i wielu innych.

FORMUŁA

Giełda kooperacyjna odbędzie się w dniach 12 – 18 października 2023, przy założeniu:

12 października – spotkania B2B stacjonarnie na terenie ARENA Toruń

13 – 18 października – spotkania B2B  on-line na platformie B2match

REJESTRACJA / KOSZTY

Rejestracja do 18 października na platformie platformie B2match

UDZIAŁ W GIEŁDZIE KOOPERACYJNEJ ORAZ UDZIAŁ W TARGACH JEST BEZPŁATNY!

DRONETECH WORLD MEETING

Giełda kooperacyjna odbywa się w ramach DRONETECH WORLD MEETING, które odbędzie się w Toruniu w terminie 11-13 października br. Tegoroczna, VIII edycja wydarzenia, odbędzie się pod hasłem: BIZNES, NAUKA, CZŁOWIEK!

DroneTech World Meeting to targi i ekspozycje najnowocześniejszego sprzętu, pokazy, wykłady, panele dyskusyjne. Połączenie nauki, biznesu i śmiałych wizji rozwoju. Po raz ósmy przedstawiciele nauki i biznesu z kilkunastu państw świata spotkają się w Toruniu, by wymienić się osiągnięciami, wiedzą, doświadczeniami i pomysłami w zakresie tworzenia i rozwoju pojazdów oraz systemów bezzałogowych  i autonomicznych.

Sukces poprzednich edycji Dronetech World Meeting powoduje, że z roku na rok wzrasta liczba uczestników (w ciągu dwóch dni ok. 4 tys. osób offline i 5 tys. online) oraz wystawców i prelekcji.

CZYM JEST GIEŁDA KOOPERACYJNA?

Giełda kooperacyjna to dwustronne spotkania przedstawicieli firm, instytucji, ośrodków badawczych itp. pozwalające na pozyskanie nowych kontaktów biznesowych i owocnych kontraktów. Zwykle towarzyszą targom branżowym i konferencjom, od 2020 r. niedawna głównie w formule hybrydowej i on-line.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W GIEŁDZIE KOOPERACYJNEJ?

Poprzez rejestrację na dedykowanej wydarzeniu platformie B2Match i stworzenie profilu firmy zyskuje się możliwość promowania swojej działalności wśród współuczestników wydarzenia.

UWAGA! Uczestnicy, którzy podczas rejestracji wybiorą udział w formie stacjonarnej, mogą uczestniczyć zarówno w spotkaniach stacjonarnych, jak i on-line. Uczestnicy ci będą mogli dostosować charakter swojej obecności zgodnie z zasadami eventu hybrydowego. Po dokonaniu rejestracji firmy należy wstawić profil współpracy (tzw. MARKETPLACE). Jest to warunek niezbędny to skutecznego dopasowania uczestników spotkań.

WYBÓR PARTNERÓW DO SPOTKAŃ

Każdy zarejestrowany uczestnik giełdy, którego profil został aktywowany, dokonuje wyboru partnera do spotkań, od razu ma możliwość umawiania spotkań z innymi uczestnikami wydarzenia

Kilka dni przed rozpoczęciem giełdy uczestnicy otrzymają osobisty harmonogram spotkań, który będzie też widoczny na utworzonym przez firmę koncie. Spotkania stacjonarne będą odbywać się wg. osobistych harmonogramów uczestników na terenie ARENA Toruń, pierwszego dnia wydarzenia. Spotkania online, w dniach 13 – 18 października, odbędą się poprzez kliknięcie w link dostępny w harmonogramie (rozmówcom automatycznie otwiera się okno transmisji spotkania).

Giełda ma charakter międzynarodowy, zatem proces rejestracji odbywa się w języku angielskim.

DLACZEGO WARTO?

Giełda kooperacyjna <<< DRONETECH 2023 >>> B2B Hybrid Matchmaking Event jest imprezą bezpłatną. Dzięki formule hybrydowej, jest świetną formą nawiązania międzynarodowego partnerstwa. To idealna okazja dla przedstawicieli branży samolotów i pojazdów bezzałogowych, a także potencjalnych odbiorców tych rozwiązań do wymiany zapytań ofertowych, wiedzy i doświadczeń.

Dodatkowych informacji udzielają:

Michał Gotowt, tel.: +48 56 699 54 82

e-mail: michal.gotowt@tarr.org.pl

Karolina Gzubicka, tel.: +48 56 699 54 81

e-mail: karolina.gzubicka@tarr.org.pl

Zapraszamy do rejestracji!