Enterprise Europe Network Annual Conference – Bilbao,15-17 listopada br.

W hiszpańskim Bilbao w dn. 15-17 listopada br. odbywa się coroczne spotkanie przedstawicieli sieci Enterprise Europe Network – Enterprise Europe Network Annual Conference.

Czołowi eksperci biznesowi z sieci EEN i spoza niej, omawiają zmieniające się potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw i opracowują najlepsze strategie wspierające sektor MŚP. Tegoroczna edycja konferencji jest wyjątkowa z uwagi na 15. rocznicę istnienia sieci Enterprise Europe Network.

Pomimo napiętego grafiku, w przerwie pomiędzy panelami tematycznymi 16 listopada odbyło się także spotkanie krajowe sieci EEN z przedstawicielami wszystkich konsorcjów.

W finale konferencji, 17 listopada, wyróżnione zostaną firmy sektora MŚP, które rozkwitły dzięki wsparciu uzyskanemu od sieci Enterprise Europe Network, szczególnie w obszarach takich, jak zrównoważony rozwój, efektywność energetyczna i cyfryzacja. Jury wysokiego szczebla oceni zgłoszenia na podstawie wyjątkowej jakości usług, wymiernych wyników i wpływu na rynek. Dodatkowo członkowie sieci, którzy wykazali się wyjątkową odpornością podczas kryzysów, takich jak pandemia Covid-19 i wojna na Ukrainie, zostaną uhonorowani specjalnymi nagrodami.

Z przyjemnością informujemy, iż ośrodek sieci EEN przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego reprezentują: Lidia Chumowicz i Michał Gotowt.