Wirtualna giełda kooperacyjna – 4-8 maja 2020 r.

Ze względu na stan pandemii związany z pojawieniem się wirusa SARS- Cov 2 wywołującego chorobę COVID-19, a co za tym idzie niemożności przeprowadzenia ze względów bezpieczeństwa giełdy kooperacyjnej face-to-face, Enterprise Europe Network wychodzi naprzeciw Państwu i daje możliwość uczestnictwa w wirtualnych spotkaniach B2B.  

                Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli branży tekstylnej, obuwniczej, biżuteryjnej, odzieżowej, tapicerskiej, wyposażenia wnętrz i artykułów gospodarstwa domowego poszukujących partnerów w zakresie produkcji, handlu i dystrybucji. Uczestnictwo jest darmowe. Dostęp do platformy internetowej, gdzie odbędzie się wydarzenie oraz wcześniejsza rejestracja znajdziecie Państwo tutaj.

W kilku krokach jak to działa:

  1. Rejestracja – należy stworzyć profil swojej firmy,  podać ramy dostępności oraz określić zapotrzebowanie i/lub ofertę z którą wychodzimy do potencjalnego partnera, wszystko to
    w zakładce MARKETPLACE, która jest swoistą wizytówką firmy i obligatoryjnym wymogiem akceptacji profilu. Profil należy stworzyć w języku angielskim. Czas na rejestrację – do 23.04.2020 r.
  2. Umawianie spotkań – 02.03 – 03.05.2020 r. to czas na wysyłanie i odbieranie zaproszeń od współuczestniczących. Zaproszenie można przyjąć lub odrzucić. W następstwie potwierdzenia uzyskuje się możliwość wybrania czasu spotkania.
  3. Wirtualne spotkania – 4-8.05.2020 r. Harmonogram spotkań dostępny będzie w pozycji
    MY AGENDA, spotkania odbędą się wirtualnie przez platformę b2match, nie jest potrzebny więc żaden dodatkowy komunikator.

Spotkanie b2b w czasie giełdy kooperacyjnej trwa 20-30 minut. Jest to zwykle wystarczający czas na rozeznanie biznesowe i gdy oczekiwania zostaną spełnione, również dobry start do podjęcia dalszej współpracy. Wydarzenie, które Państwu przedstawiamy ma charakter silnie międzynarodowy wśród uczestników są przedstawiciele z Litwy, Szwecji, Łotwy, Danii, Estonii, Holandii oraz Polski.

Zapraszamy do udziału w międzynarodowych wirtualnych spotkaniach b2b!

Pozostajemy do Państwa dyspozycji i służymy wsparciem oraz informacją jako lokalny ośrodek Enterprise Europe Network.

Urszula Kubat
Specjalista ośrodka sieci Enterprise Europe Network

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
tel.: (56) 699 54 80

kom.: 693 930 621