Giełda kooperacyjna GlobalStars – Singapur – wirtualnie od 8 czerwca do 15 października 2020 r. 🗓

from to
Aktualności Wydarzenia

Wydarzenie jest skierowane do podmiotów wszystkich branż, które interesuje kooperacja w ramach badań i rozwoju z partnerem z Singapuru i zostanie zorganizowane przy udziale inicjatywy EUREKA wspierającej przedsiębiorców z sektora MŚP prowadzących badania rozwojowe.Odbędzie się ono w dniach 8 czerwca br. do 15 października br. w  sprawdzonej formie wydarzenia brokerskiego, a więc wcześniej aranżowanych rozmów, które mogą być zalążkiem współpracy. Spotkania odbędą się w formule online przy użyciu przygotowanych narzędzi informatycznych.

Jak wziąć udział?

  1. REJESTRACJA – należy się zarejestrować na przeznaczonej do tego platformie b2match;
  2. KREACJA PROFILU – należy stworzyć opis swojej działalności oraz określić ofertę i zapotrzebowanie w języku angielskim, w zakładce MARKETPLACE.
  3. ARANŻOWANIE SPOTKAŃ – czyli przegląd katalogu uczestników, wysyłanie i odbieranie zaproszeń, akceptowanie lub odrzucanie otrzymanych propozycji spotkań. Harmonogram sesji uczestnicy ustalają według własnej dostępności. Czas spotkania według wyboru uczestników od 15 do 60 minut.
  4. SPOTKANIA – na platformie b2match, dostępnej również w formie aplikacji, według osobistej agendy uczestnika, udostępnionej na jego profilu.
  5. WNIOSEK O REALIZACJE PROJEKTU EUREKA – w przypadku obustronnej zgodności partnerów i projektu kwalifikującego się do uzyskania wsparcia w ramach projektu Eureka uczestnicy mogą przedłożyć wniosek o wsparcie w terminie do 15.10.2020 do godz. 17.00 czasu letniego środkowoeuropejskiego.  

Koszt – bezpłatnie.

Dodatkowe informacje:

dotyczące giełdy kooperacyjnej;

dotyczące kwalifikalności i procesu wnioskowania w ramach inicjatywy Eureka.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji i służymy wsparciem oraz informacją jako lokalny ośrodek Enterprise Europe Network.

Urszula Kubat
Specjalista ośrodka sieci Enterprise Europe Network

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
tel.: (56) 699 54 80

kom.: 693 930 621