Gospodarka 4.0 w obliczu kryzysu. Regionalne Forum Innowacji. Forum Przedsiębiorczości Akademickiej – zmiana trybu konferencji

Szanowni Państwo, w związku z nadzwyczajną zmianą stosunków i wystąpieniem siły wyższej poprzez włączenie od dnia 17 października 2020 r. Miasta Torunia do tzw. czerwonej strefy i wiążącym się z tego tytułu zakazem prowadzenia przez Toruńską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. działalności związanej z organizacją, promocją lub zarządzaniem imprezami, takimi jak targi, wystawy, kongresy, konferencje, spotkania (§ 29 ust.1 pkt 1 Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii), zmieniliśmy format konferencji z trybu online na tryb podcastingu.

Nagraliśmy dla Was wystąpienia i panele dyskusyjne w ramach trzech ścieżek tematycznych oraz panel podsumowujący i uroczyste wręczenie tytułów Liderów Innowacji Pomorza i Kujaw 2020. Zapewniamy, że wszystkie punkty programu, w tym min. prezentacje i panele dyskusyjne, zostały nagrane i będą udostępnione zarejestrowanym uczestnikom poprzez platformę Big Blue Button – na której utworzone zostały indywidualne konta konferencyjne. Materiały do pobrania będą dostępne 27 października 2020 r. od godziny 14:00.