Twoja opinia jest dla nas ważna! Badanie branży tradycyjnej na temat wspierania innowacyjności

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. wraz z partnerami z Włoch i Bułgarii realizuje projekt międzynarodowy: TRADINN – wspieranie innowacyjności w firmach tradycyjnych. Jednym z działań realizowanych w ramach projektu jest przeprowadzenie badania na temat opinii i potrzeb w zakresie wspierania innowacyjności w przedsiębiorstwach tradycyjnych. Badanie to odbywa się równocześnie w 3 europejskich regionach.

Jeżeli prowadzisz działalność w jednej z następujących branż: rolno-spożywcza, leśna, budowlana, gastronomiczno-hotelarska, prawnicza, księgowa, transportowa, to zachęcam do wypełnienia krótkiego KWESTIONARIUSZA dotyczącego opinii i potrzeb w zakresie wspierania innowacyjności w przedsiębiorstwach tradycyjnych. Wypełnienie formularza zajmuje nie więcej niż 10 minut. Badanie jest w pełni anonimowe.

Projekt TRADINN jest adresowany do przedsiębiorstw tradycyjnych, które mierzą się z problemami dotyczącymi wprowadzania innowacyjnych rozwiązań do swojej działalności. Głównym celem projektu jest opracowanie strategii promowania innowacji w firmach tradycyjnych. Założenia strategii będą oparte na analizie problemów napotykanych przez firmy tradycyjne oraz na identyfikacji i analizie innowacyjnych rozwiązań wdrożonych w firmach tradycyjnych z regionów partnerskich.

Z góry dziękuję za zaangażowanie!

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania dotyczące badania/projektu: barbara.pasiut@tarr.org.pl, 690-809-104.

Link do kwestionariusza