Jak założyć profil firmy w bazie POD Enterprise Europe Network [film instruktażowy]

Baza POD, czyli Partnership Opportunities Database, to bezpłatna anglojęzyczna międzynarodowa baza ofert współpracy, prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. Baza zawiera profile firm z ponad 60 krajów, w których działają ośrodki Sieci. Umożliwia przedsiębiorcom poszukującym zagranicznych partnerów biznesowych nawiązanie kontaktów z:

  • producentami,
  • dystrybutorami,
  • przedstawicielami handlowymi,
  • podwykonawcami,
  • partnerami technologicznymi w zakresie transferu technologii, wiedzy czy projektów badawczo rozwojowych.

Oferty zamieszczone w bazie są promowane przez zagraniczne ośrodki Enterprise Europe Network na stronach internetowych, w newsletterach i w mediach społecznościowych.

Aby założyć profil w bazie POD należy wypełnić formularz, który znajduje się na stronie internetowej. Z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą dodać swoją firmę do bazy, przygotowaliśmy krótki film instruktażowy, w którym krok po kroku wyjaśniamy, jak prawidłowo wypełnić formularz.

Po wypełnieniu i przesłaniu formularza, z osobą do kontaktu wskazaną w formularzu, kontaktuje się pracownik z ośrodka Enterprise Europe Network w województwie, w którym zarejestrowana jest firma. Przedstawiciel Sieci może poprosić o doprecyzowanie niektórych informacji, przesłanie zdjęć lub o inne modyfikacje, dzięki którym finalny profil firmy stanie się jak najbardziej zrozumiały dla potencjalnych partnerów. Po zatwierdzeniu całości, profil firmy jest publikowany w bazie POD.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą poszukującym nowych partnerów biznesowych – zachęcamy do założenia profilu w bazie POD.

Film instruktażowy został przygotowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach projektu Enterprise Europe Network