Ankieta dla firm i instytucji otoczenia biznesu nt. wpływu obecnej sytuacji geopolitycznej na funkcjonowanie łańcuchów dostaw i linii produkcyjnych.

Europejska Platforma Współpracy Klastrów, w imieniu Komisji Europejskiej oraz we współpracy z siecią Enterprise Europe Network, gorąco zachęca firmy oraz instytucje wsparcia biznesu do wypełnienia ankiety, której celem jest analiza bieżących warunków gospodarczych oraz wypracowanie ścieżek szybkiego reagowania na potencjalne zagrożenia.

Czy już teraz Państwa firma zmaga się z zakłóceniami w łańcuchu dostaw?

Na jakim etapie tego łańcucha dostrzegają Państwo największe problemy?

Na te oraz inne pytania można odpowiedzieć za pośrednictwem krótkiej ankiety on-line, która będzie dla Państwa dostępna do 14 marca 2022 roku. Każda opinia, czy spostrzeżenie może pomóc Komisji Europejskiej w prognozowaniu rozwoju możliwych dalszych zakłóceń, jak i w znajdywaniu skutecznych rozwiązań, aby im przeciwdziałać.

Dziękujemy za Państwa zaangażowanie i poświęcony czas!

Europejska Platforma Współpracy Klastrów – European Cluster Collaboration Platform organizuje spotkanie klastrów, firm i interesariuszy w celu omówienia zakłóceń w europejskich łańcuchach wartości w dniu 16 marca o 8:30 CET.

Więcej informacji oraz możliwość rejestracji na wydarzenie: