Speed-Match 2022 International Networking Event

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalego S.A. zaprasza przedsiębiorców do udziału w giełdzie kooperacyjnej „Speed Match International Networking Event 2022”, która odbędzie się w dniach 27-28 kwietnia 2022 roku. Giełda organizowana jest jako wydarzenie online – na platformie b2match, rejestracja będzie możliwa do 28 kwietnia 2022 roku.

Wydarzenie skupi się łącznie na sektorach lotniczym, kolejowym i motoryzacyjnym. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu firmy, które działają w ww. sektorach. Przedsiębiorcy będą mieli okazję do zaprezentowania się na międzynarodowym forum, co daje im szansę na wypromowanie swoich produktów.

Poniżej szczegółowa tematyka, która będzie poruszana podczas giełdy:

Przemysł lotniczy

Produkcja części silnikowych, części konstrukcyjnych, formowanie blach, produkcja narzędzi i przyrządów, toczenie precyzyjne, kable i wiązki przewodów, procesy specjalne, obróbka powierzchni, montaż, integracja itp.

Przemysł kolejowy

Produkcja lokomotyw, produkcja wagonów i komponentów, kabin, wózków, silników Diesla, produkcja układów hamulcowych, rozwiązań sygnalizacyjnych, systemów zasilania i okablowania, dokładne odlewanie, precyzyjna obróbka, montaż, malowanie, powlekanie itp.

Przemysł motoryzacyjny

 Produkcja samochodów ciężarowych, lekkich samochodów dostawczych, układów napędowych, części silników i silników, korpusów wałów, pojazdów strażackich, pojazdów ratowniczych, podnośników samochodowych, systemów zamków drzwi pojazdów, przyczep, tac, systemów siedzeń, felg, kabin operatora, podwozi, półosi, wał tylnego koła zębatego i części samochodowe itp.

Więcej informacji udziela: Jarosław Zieliński jaroslaw.zielinski@tarr.org.pl; tel. 693 930 621