Hannover Messe Technology & Business Cooperation Days 2022

Hannover Messe Technology & Business Cooperation Days 2022 zaplanowano jako wydarzenie hybrydowe z możliwością odbycia w wyznaczonej strefie na terenie targów lub w formule zdalnej.

Do udziału w spotkaniach online nie potrzeba dodatkowego oprogramowania, wystarczy aktualna przeglądarka internetowa, mikrofon i kamera oraz rejestracja na internetowej platformie B2Match.

Wraz z naszymi partnerami biznesowymi oraz koleżankami i kolegami z sieci Enterprise Europe Network będziemy kontynuować pracę nad wydarzeniem oraz platformą internetową, aby pomóc Państwu nawiązać nowe, międzynarodowe kontakty biznesowe oraz znaleźć partnerów z którymi będą Państwo rozwijać nowe projekty.

Zakres tematyczny targów:

  • Rozwiązania Przemysłu 4.0 i Smart Factory,
  • Energooszczędne technologie produkcyjne,
  • Zrównoważona energia i mobilność,
  • Narzędzia pomiarowe,

Rejestracja na hybrydowe spotkania w ramach Technology & Business Cooperation Days jest bezpłatna.

Warunki uczestnictwa:

  • Rejestracjatrwa do 24.05.2022 na dedykowanej wydarzeniu platformie: https://technology-business-cooperation-days-2022.b2match.io/, gdzie należy wybrać wersję spotkania online lub stacjonarnie.
  • Oczekujące prośby o spotkanie można potwierdzić lub odrzucić do 27.05.2022,
  • Kreacja profilu profil jest wizytówką działalności, to on zachęca innych do nawiązania kontaktu, warto umieścić tam wszystkie informacje, które mogą zainteresować potencjalnego partnera, takie jak opis działalności, zapotrzebowania, poszukiwanej czy oferowanej usługi; 
  • Umawianie spotkańkażdy może wysłać zaproszenie i zaakceptować lub odrzucić te otrzymane. Obustronnie potwierdzone spotkania są obowiązujące i zostają umieszczone w indywidualnym harmonogramie spotkań, który zostanie udostępniony uczestnikowi. Jedno spotkanie trwa około 20 minut, dokładnie tyle ile zwykle jest potrzebne na pierwsze rozeznanie biznesowe. Dla pierwszej sesji matchmakingowej funkcja jest już aktywna, dla następnej ruszy około 2-3 tygodnie przez wydarzeniem, o czym uczestnicy zostaną powiadomieni mailowo;

Więcej informacji w tym regulamin dostępny na stronie internetowej wydarzenia. Enterprise Europe Network jako lokalny ośrodek wsparcia służy Państwu pomocą i zachęca do uczestnictwa.

Kontakt:

Jarosław Zieliński,

tel.: (56) 699 54 80, kom.: +48 693 930 621