XIV edycja konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw ogłoszona!

Z przyjemnością zapraszamy przedsiębiorców i naukowców do składania propozycji innowacyjnych produktów, usług i technologii w XIV edycji konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw, którego ideą jest wpieranie promowanie i wyróżnienie przedsiębiorstw z województwa kujawsko-pomorskiego bazujących na wiedzy, innowacji oraz nowoczesnych technologiach.

W konkursie mogą wziąć udział mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa z regionu, przedsiębiorstwa akademickie oraz jednostki naukowe/zespoły badawcze, które mogą poszczycić się sukcesami w opracowaniu lub wdrożeniu innowacyjnej technologii, produktu lub usługi.

Oceniane są projekty nie starsze niż 2 pełne lata kalendarzowe poprzedzające dzień zgłoszenia do konkursu.

Zapraszamy do pobrania FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO i wysłanie go na adres e-mail: liderzy@tarr.org.pl do 7 października 2022 roku.

Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne.

Laureaci konkursu otrzymają tytuł „Lidera Innowacji Pomorza i Kujaw” oraz inne nagrody ufundowane przez organizatorów konkursu. 

Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w dniu 8 listopada 2022 roku. Szczegółowe informacje dotyczące Gali wręczenia nagród zostaną podane wkrótce.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy zamieszczone są na stronie: liderzy.tarr.org.pl

Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń, a w przypadku ewentualnych pytań, prosimy o kontakt:

tel. +48 56 699 54 81
e-mail: liderzy@tarr.org.pl