SIAL

Giełda B2B podczas targów SIAL – 15-21.10.2022r. w Paryżu

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej towarzyszącej wiodącym międzynarodowym targom branży spożywczej – SIAL, które odbędą się w dn. 15 – 21 października 2022 roku w Paryżu. Impreza odbywa się w cyklu 2-letnim przyciągając ponad 310 000 odwiedzających nie tylko z Unii Europejskiej, ale także z reszty Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i Azji. 

Przedsiębiorco, jeśli jesteś producentem, dostawcą lub kupcem branży spożywczej i poszukujesz nowych partnerów biznesowych to spotkania B2B Match na SIAL są propozycją idealną dla Ciebie!

Umawiane spotkania odbędą się na miejscu w dniach 15-18 października w przestrzenie targowej SIAL w Paryżu oraz online w terminie 19 – 21 października na dedykowanej platformie internetowej.

Uwaga! Wydarzenie jest częściowo płatne – płatność za uczestnictwo dotyczy wyłącznie dostawców.

Jak działa umawianie spotkań?

  • Zarejestruj się na platformie
  • Wypełnij krótki formularz rejestracyjny opisujący Twoją firmę i potrzebne produkty lub usługi. Przejrzysta i szczegółowa prezentacja z większym prawdopodobieństwem przyciągnie uwagę kupujących lub dostawców.
  • Zapraszaj na spotkania i akceptuj lub odrzucaj przychodzące prośby o spotkania.
  • Przejdź do płatności za spotkania po otrzymaniu ostatecznej agendy (tylko dla dostawców).
  • Spotkaj się z potencjalnymi partnerami w prywatnym salonie spotkań z bufetem i szatnią od 15 do 18 października onsite lub online od 19 do 21 października 2022 t.

Termin składania wniosków upływa 28 września 2022 r.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Ośrodkiem Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. Informacji udziela:

Michał Gotowt:

michal.gotowt@tarr.org.pl

tel.: 56 699 54 82

Rejestracja pod linkiem:

https://business-meetings-food-paris-2022.bf.b2match.io/home