Europejskie Dni Innowacji Logistycznych, 8-9 grudnia 2022 r.

Trzecia edycja Europejskich Dni Innowacji Logistycznych odbędzie się w formule online w dniach 8 i 9 grudnia 2022 roku.  Konferencja ma na celu  znalezienie odpowiedzi na pytanie jak innowacje w logistyce i łańcuchu dostaw będą kształtować przyszłość. Zaproszeni eksperci przedstawią aktualne trendy z sektorów:

  • Drony i robotyka
  • Zrównoważona logistyka
  • Odporność łańcucha dostaw

Za sprawą prezentacji firmowych i podczas indywidulanych spotkań online (Digital Matchmaking Event) uczestnicy będą mieli okazje poznać interesujące startupy i korporacje i zyskać partnerów biznesowych. Natomiast młode firmy
i start-upy z innowacyjnymi pomysłami będą mogły przekonać potencjalnych inwestorów do swoich rozwiązań technologicznych.

Matchmaking – czym jest i dlaczego warto?

Za pośrednictwem udostępnionej przez organizatorów platformy online  B2Match wprowadza się wcześniej konkretne profile wyszukiwania, aby ułatwić ukierunkowane wyszukiwanie odpowiednich partnerów. Chęć rozmowy indywidualnej jest sygnalizowana przez uczestników z wyprzedzeniem i dojdzie do skutku, jeśli obie strony będą zainteresowane.

Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY.

Językiem konferencji jest język angielski.

Wydarzenie z inicjatywy Startport GmbH i  ZENIT GmbH.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. jest współorganizatorem spotkań B2B i zapewnia pełne wsparcie firmom z województwa  kujawsko-pomorskiego zainteresowanym udziałem w wydarzeniu.

Rejestracji na wydarzenie można dokonać do 9 grudnia za pośrednictwem platformy internetowej B2Match.

Więcej informacji udziela:

Michał Gotowt

tel.: 56 699 54 82, kom.: 690 950 018

michal.gotowt@tarr.org.pl