Wtorki z Eksportem: „Rynek Wielkiej Brytanii” – 30.05.2023 r., webinar

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców sektora MŚP z województwa kujawsko-pomorskiego, do udziału w szkoleniu z cyklu Wtorki z Eksportem – „Rynek Wielkiej Brytanii”.   

Szkolenie organizowane jest przez Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., przy współpracy z J.Dauman Group

Termin i czas szkolenia: 30 maja 2023 r., godz. 10.00-14.00

Rodzaj szkolenia: ON-LINE – platforma MS Teams.

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Po przesłaniu formularza otrzymają Państwo maila z potwierdzeniem rejestracji oraz linkiem na spotkanie.

Tematyka spotkania i Program Spotkania:

2023 to rok wyjątkowych przemian w Wielkiej Brytanii. Od koronacji króla Karola III, przez zmiany w systemie podatkowym dla firm, po Brexit – który realnie kształtuje codzienność Brytyjczyków i biznesu.

Podczas webinaru, który poprowadzą eksperci J.Dauman opowiedzą o tym, jak pokonać stare – jak i nowe – wyzwania specyficzne dla Wielkiej Brytanii, by z powodzeniem dokonać ekspansji działalności na ten rynek lub rozwinąć skalę działalności. Omówione zostaną także kluczowe elementy związane z przygotowaniem do rozpoczęcia, jak i z prowadzeniem działalności w Wielkiej Brytanii.

Zadaj pytanie Prelegentowi:

Prelegenci chętnie odpowiedzą na każde pytanie dlatego też warto zadać je już podczas rejestracji w formularzu zgłoszeniowym.

Prelegenci:

Piotr Kubalka– Head of J.Dauman Group, CEO J.Dauman Finance

Kamila Sanders – Corporate Relations Manager, J.Dauman Group

Konrad Kąkol – Partner, J.Dauman Legal

Grażyna Jaworska – Dyrektor Zarządzająca, J.Dauman Logistics

Grupa J.Dauman – Grupa jest brytyjskim hubem biznesowym z polskimi korzeniami i historią sięgającą 1948 roku. Eksperci związani z Grupą wspierają swoją wiedzą w obszarze księgowości, prawa, logistyki, doradztwa biznesowego małe, średnie i duże firmy, jak i największe, korporacje w działalności na rynkach międzynarodowych. Oferują także dostęp do bazy kontaktów biznesowych z Wielkiej Brytanii, Europy i świata, budowanych od ponad 75 lat.

UK to 5. największa gospodarka świata, która w wyniku Brexitu pilnie potrzebuje uzupełnić braki w swoich łańcuchach dostaw. Wierzymy, że tę potrzebę mogą wypełnić Państwa produkty.

Szczegółowe informacje: tel. (56) 699 54 81; e-mail: damian.wielewski@tarr.org.pl

Program na rzecz jednolitego rynku (Single Market Programme) oraz ze środków Programu rządowego „Udział Polski w części COSME Programu na rzecz rynku wewnętrznego, konkurencyjności przedsiębiorstw, w tym małych i średnich przedsiębiorstw, dziedziny roślin, zwierząt, żywności i paszy, oraz statystyk europejskich (Programu na rzecz jednolitego rynku) w latach 2022-2028”.