Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców z branży logistyczno-magazynowej oraz papierniczej z województwa kujawsko-pomorskiego, do udziału w szkoleniu z cyklu Śniadanie Biznesowe pn.: „Zastosowanie sztucznej inteligencji (AI) w branży logistyczno-magazynowej oraz papierniczej”.
Szkolenie organizowane jest przez Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., przy współpracy z Pracownią Badań Społecznych i Marketingowych SOMA oraz WISE PEOPLE Sp. z o.o.
Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli firm w kujawsko-pomorskim z branży logistyczno-magazynowej oraz papierniczej, przede wszystkim do szefów logistyki, kierowników magazynów i menedżerów łańcuchów dostaw, którzy zainteresowani są optymalizacją procesów.
W ramach spotkania zorganizowane zostanie również badanie: „Zapotrzebowanie na zawody, kwalifikacje i kompetencje zawodowe oraz potrzeby szkoleniowe pracodawców w województwie kujawsko-pomorskim”.
Głównym celem badania jest diagnoza zapotrzebowania na pracowników i ma pozwolić na wypracowanie rekomendacji dotyczących kierunków wspierania przedsiębiorców w pozyskiwaniu i rozwoju kadr.
Termin i czas szkolenia: 8 listopada 2023 r., godz. 09.00-14.00
Rodzaj szkolenia: Park Hotel Bydgoszcz, ul. Wrocławska 3, Bydgoszcz.
Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY.
Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Prelegenci:
Robert Szarata – founder i CEO Wise People, agencji specjalizującej się w konsultingu IT, warsztatach Discovery, brandingu, UX/UI designie oraz web/app developmencie. Absolwent SWPS w Warszawie. Prelegent ogólnopolskich eventów branżowych (również na tematy związane z AI), okazjonalnie wykładowca akademicki.
Franciszek Budzbon – Brand Manager Wise People, specjalista w dziedzinie marketingu treści z kilkunastoletnim doświadczeniem. Przez 5 lat prowadził zajęcia z dziedziny marketingu i custom publishingu na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. W Wise People odpowiada m.in. za research i testowanie rozwiązań AI.
Szczegółowe informacje: tel. (56) 699 54 82; e-mail: damian.wielewski@tarr.org.pl
Program na rzecz jednolitego rynku (Single Market Programme) oraz ze środków Programu rządowego „Udział Polski w części COSME Programu na rzecz rynku wewnętrznego, konkurencyjności przedsiębiorstw, w tym małych i średnich przedsiębiorstw, dziedziny roślin, zwierząt, żywności i paszy, oraz statystyk europejskich (Programu na rzecz jednolitego rynku) w latach 2022–2028”.