Technology & Business Cooperation Days 2024 podczas Hannover Messe 2024

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego zaprasza na Technology & Business Cooperation Days 2024 – spotkania B2B w formule hybrydowej organizowane przy okazji Targów Hannover Messe 2024, największych na świecie targów  technologii, innowacji i  produktów dla przemysłu.

Czym są Technology & Business Cooperation Days?

To hybrydowe wydarzenie umożliwiające pozyskanie nowych technologii, koncepcji i rozwiązań, a także nawiązanie międzynarodowych kontaktów biznesowych i znalezienie partnerów do współpracy. Ubiegłoroczna edycja wydarzenia zgromadziła blisko 750 uczestników z 46 krajów.

Dla kogo?

Technology & Business Cooperation Days 2024 adresowane jest przede wszystkim do firm działających w następujących obszarach:

  • rozwiązania z obszaru Przemysłu 4.0 i Smart Factory,
  • efektywne pod względem wykorzystania zasobów i energii technologie produkcyjne,
  • zrównoważona energia i mobilność,
  • narzędzia pomiarowe,
  • Branża IT,
  • Branża Technologiczna,

Jak to działa?

Wydarzenie odbędzie się zarówno w formule stacjonarnej, na terenie targów, jak i w przestrzeni wirtualnej, dzięki czemu uczestnicy będą mieli okazję do pozyskania nowych technologii, koncepcji i rozwiązań, a także nawiązania kontaktu z potencjalnymi dostawcami i klientami niezależnie od obecności w Hanowerze.

  • W dniach 9-11 kwietnia 2024 r. odbędą się spotkania online. Nie wymagają żadnego dodatkowego oprogramowania, a jedynie aktualnej przeglądarki internetowej, mikrofonu i kamery internetowej, aby uczestniczyć w wideokonferencjach.
  • W dniach 22-25 kwietnia 2024 r. wydarzenie będzie realizowane w formule stacjonarnej na terenie targów Hannover Messe.

Link do rejestracji: https://technology-business-cooperation-days-2024.b2match.io/

Z uwagi na skalę wydarzenia Spotkania B2B są świetną okazją na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych dlatego gorąco zachęcamy do rejestracji na wydarzenie przedsiębiorców z województwa kujawsko-pomorskiego.

Więcej informacji udzieli:

Michał Gotowt, tel.: +48 56 699 54 82

e-mail: michal.gotowt@tarr.org.pl