Spotkania B2B na Dronetech World Meeting 2024 – Ruszyła Rejestracja!

Przed nami kolejna edycja międzynarodowych targów Dronetech World Meeting! Tegoroczne targi Dronetech będą przebiegać w dniach 24-26 października 2024 roku na terenie Centrum Targowego PARK. W ramach wydarzenia, odbędą się spotkania B2B.

FORMUŁA

Giełda kooperacyjna odbędzie się w dniach 25-29 października 2024, przy założeniu:

25 października – spotkania B2B stacjonarnie na terenie Centrum Targowego PARK

28-29 października – spotkania B2B  on-line na platformie B2match

DLA KOGO?

Do uczestnictwa serdecznie zapraszamy przedstawicieli branży lotniczej i pojazdów bezzałogowych, a także potencjalnych odbiorców tych rozwiązań tj. JST, policji, straży pożarnej, obronnej, służb ratowniczych, nowoczesnego rolnictwa, gospodarki leśnej, farm wiatrowych i fotowoltaicznych, foto-video i wielu innych.

REJESTRACJA / KOSZTY

Rejestracja do 28 października na platformie B2match

UDZIAŁ W GIEŁDZIE KOOPERACYJNEJ ORAZ UDZIAŁ W TARGACH JEST BEZPŁATNY!

CZYM SĄ SPOTKANIA B2B?

Spotkania B2B to dwustronne spotkania przedstawicieli firm, instytucji, ośrodków badawczych itp. pozwalające na pozyskanie nowych kontaktów biznesowych i owocnych kontraktów. Zwykle towarzyszą targom branżowym i konferencjom, w formule hybrydowej i/lub on-line.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W SPOTKANIACH B2B?

Poprzez rejestrację na dedykowanej wydarzeniu platformie B2Match i stworzenie profilu firmy zyskuje się możliwość promowania swojej działalności wśród współuczestników wydarzenia.

UWAGA! Uczestnicy, którzy podczas rejestracji wybiorą udział w formie stacjonarnej, mogą uczestniczyć zarówno w spotkaniach stacjonarnych, jak i on-line. Uczestnicy ci będą mogli dostosować charakter swojej obecności zgodnie z zasadami eventu hybrydowego. Po dokonaniu rejestracji firmy należy wstawić profil współpracy (tzw. MARKETPLACE). Jest to warunek niezbędny to skutecznego dopasowania uczestników spotkań.

WYBÓR PARTNERÓW DO SPOTKAŃ

Każdy zarejestrowany uczestnik giełdy, którego profil został aktywowany, dokonuje wyboru partnera do spotkań, od razu ma możliwość umawiania spotkań z innymi uczestnikami wydarzenia

Kilka dni przed rozpoczęciem spotkań uczestnicy otrzymają osobisty harmonogram spotkań, który będzie też widoczny na utworzonym przez firmę koncie. Spotkania stacjonarne będą odbywać się wg. osobistych harmonogramów uczestników na terenie Centrum Targowego PARK, drugiego dnia wydarzenia. Spotkania online, w dniach 28 – 29 października, odbędą się poprzez kliknięcie w link dostępny w harmonogramie (rozmówcom automatycznie otwiera się okno transmisji spotkania).

Giełda ma charakter międzynarodowy, zatem proces rejestracji odbywa się w języku angielskim.

DLACZEGO WARTO?

Spotkania B2B <<< DRONETECH 2024 >>> B2B Hybrid Matchmaking Event jest imprezą bezpłatną. Dzięki formule hybrydowej, jest świetną formą nawiązania międzynarodowego partnerstwa. To idealna okazja dla przedstawicieli branży samolotów i pojazdów bezzałogowych, a także potencjalnych odbiorców tych rozwiązań do wymiany zapytań ofertowych, wiedzy i doświadczeń.

Dodatkowych informacji udzielają:

Michał Gotowt, tel.: +48 56 699 54 82

e-mail: michal.gotowt@tarr.org.pl

Zapraszamy do rejestracji!