Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna: Strefa Wsparcia Kryzysowego

Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna powołała Zespół ds. Tarczy Antykryzysowej

Trwająca w Polsce epidemia COVID -19 stawia przedsiębiorców przed licznymi wyzwaniami. Utrzymanie płynności finansowej oraz miejsc pracy wiąże się obecnie z podejmowaniem trudnych decyzji i mierzeniem się z problemami, które wcześniej wydawały się odległe.

W obliczu tych zagrożeń Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o. o. z siedzibą w Sopocie, oferuje przedsiębiorcom eksperckie doradztwo i wsparcie. Kolejną już inicjatywą PSSE jest powołanie Zespołu ds. Tarczy Antykryzysowej, który składa się ze specjalistów z różnych dziedzin. Zespół posiada szeroką wiedzę i doświadczenie, które pozwoli na efektywnie wspierać przedsiębiorców tym trudnym czasie.

Zespół ds. Tarczy Antykryzysowej oferuje możliwość bezpłatnych, kompleksowych konsultacji finansowych oraz prawno–podatkowych, a także udziela informacji o dostępnych instrumentach wsparcia i narzędziach w ramach Tarczy Antykryzysowej.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktowania się z ekspertami poprzez wysyłanie wiadomości na adres: tarcza@strefa.gda.pl

Rekomendowane źródła informacji o Tarczy Antykryzysowej: