Wirtualna giełda kooperacyjna EUROSTARS LIFE SCIENCES – 27 maja 2020 r. 🗓

Aktualności Wydarzenia

Jeśli poszukujesz kooperacji w zakresie badań i projektów rozwojowych to wydarzenie skierowane jest właśnie do Ciebie. W celu znalezienia międzynarodowego partnerstwa wśród przedsiębiorstw, uniwersytetów, instytutów badawczych itp., organizowane jest podwójne spotkanie b2b w dziedzinie nauk przyrodniczych w tym zdrowia, biotechnologii, agrotechniki, technologii medycznej itp.

1. Wirtualna giełda kooperacyjna, która odbędzie się 27 maja 2020 r. za pomocą platformy b2match – dostęp do platformy.

2.  Spotkanie face-to-face zaplanowane na 9 września 2020 r. w Ghent w Belgii, połączone z możliwością prezentacji własnych projektów jak i zapoznania się innymi prezentacjami w zakresie nauk przyrodniczych oraz pozyskaniem wiedzy dotyczącej możliwości uzyskania wsparcia dla MŚP poprzez programy Eurostars i Interreg. Wydarzenie poprzedza jedną z największych w Europie konferencji w dziedzinie nauk przyrodniczych Knowledge for Growth – 10 września 2020 r., w tym samym miejscu.

Udział w spotkaniach b2match jest bezpłatny. Dla uczestników dodatkowo możliwość uzyskania rabatu na udział w konferencji Knowledge for Growth.

Jak wziąć udział ?

– należy się zarejestrować na przeznaczonej do tego platformie. Rejestracja jest otwarta do samego końca;

– należy wybrać sesję w której planujemy uczestniczyć (wirtualna giełda i/lub spotkanie face- to- face);

– należy stworzyć profil swojej działalności określając zapotrzebowanie i ofertę w zakładce Marketplace.

Jak umówić spotkania?

  1. Wirtualna giełda kooperacyjna 27.05.2020 godz. 13.00-17.00

należy zapoznać się z profilami współuczestników i wybrać potencjalnych partnerów. Następnie można zaprosić partnera do rozmowy i wybrać pożądaną długość spotkania od 15 do 60 minut oraz godzinę spotkania. Należy zatwierdzić, po czym konieczne będzie jeszcze potwierdzenie drugiej strony – wtedy spotkanie zostanie umówione.

spotkania odbędą się online na platformie b2match (dostępnej również w formie aplikacji, dzięki czemu zyskuje się stały dostęp do platformy). Harmonogram spotkań umieszczony będzie na stronie.

2. Spotkania face-to-face 09.09.2020 godz. 14.00-17.00

– możliwość rejestracji zostanie uruchomiona 28.05.2020 r. Następnie będzie możnastworzyć profil swojej działalności, wybrać partnerów oraz wysłać zapytania czekając na potwierdzenie, tym samym potwierdzić lub odrzucić te otrzymane. Jako następny etap będzie można wybrać dogodną godziną spotkania.

Podczas giełdy on-site uczestnicy mają również możliwość przedstawienia prezentacji swojej działalności w celach uzyskania wsparcia, kooperacji.

– w tym celu należy wskazać, iż planujemy zaprezentować się na forum;

– należy przedstawić opis swojego projektu;

Następnie zostanie wybrane piętnaście najciekawszych projektów pod kątem różnorodności tematycznej, geograficznej i znaczenia projektowego i te będą mogły zostać umieszczone na platformie w formie krótkiej anglojęzycznej prezentacji. Po turze prezentacji na miejscu odbędą się 30 minutowe spotkania b2b.

Więcej informacji na stronie wydarzenia oraz kontaktując się z naszym biurem.

Zachęcamy do uczestnictwa!

Enterprise Europe Network.

Urszula Kubat
Specjalista ośrodka sieci Enterprise Europe Network

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
tel.: (56) 699 54 80

kom.: 693 930 621