Wirtualna giełda kooperacyjna i konferencja dotycząca wykorzystania sztucznej inteligencji w biznesie 11 maja 2020 r. 🗓

Aktualności Wydarzenia

Austriacka Federalna Izba Gospodarcza oraz Enterprise Europe Network zapraszają do skorzystania z możliwości uczestnictwa w konferencji poświęconej wykorzystaniu sztucznej inteligencji w biznesie. Dzięki wirtualnej formie konferencji nic Państwa nie ominie!

Dlaczego warto uczestniczyć?

  •  Konferencja poświęcona temu jak można wykorzystać sztuczną inteligencje w biznesie to
    z całą pewnością cenna wiedza do zdobycia
  • Konferencji towarzyszy możliwość udziału w panelu dyskusyjnym oraz giełdzie kooperacyjnej, a więc rozmowach indywidualnych z wybranymi partnerami.
  • Organizatorzy przewidują udział około 500 firm i ponad 1000 międzynarodowych spotkań bilateralnych (liczne grono firm z różnych stron świata).

Zobowiązania uczestników

  • Wystarczy zarejestrować się i stworzyć profil własnej firmy w języku angielskim – im więcej umieści się w nim informacji o firmie, zapotrzebowaniu, oczekiwaniach, możliwościach, tym lepiej. Profil jest wizytówką firmy, na jego podstawie dokonuje się selekcji potencjalnych partnerów do rozmów. 
  • Należy określić ramy czasowe w których może odbyć się spotkanie/nia, podając jednocześnie obowiązującą strefę czasową. Przed giełdą zostanie Państwu przekazany pełen harmonogram spotkań z uwzględnieniem strefy czasowej. Należy mieć na uwadze, iż jedno spotkanie trwa ok. 25 minut, zwykle jest to wystarczający czas na pierwsze rozeznanie biznesowe.
  • Wysyłanie, odbieranie, akceptacja i odrzucanie zaproszeń trwa podobnie jak sama rejestracja do 10 maja 2020 r.
  • Od strony technicznejpołączenie zapewnia b2match-platforma dedykowana spotkaniom b2b (rejestracyjna), dostępna również w formie aplikacji. Komputer, tablet, telefon etc.–wystarczy sprawdzić połączenie i być dostępnym 5 minut przed umówionym terminem.

Koszty

Uczestnictwo jest całkowicie  bezpłatne.

Więcej informacji

Szersze informacje na stronie internetowej wydarzenia oraz poprzez kontakt z naszym biurem.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa i służymy asystą.

Enterprise Europe Network.

Urszula Kubat
Specjalista ośrodka sieci Enterprise Europe Network

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
tel.: (56) 699 54 80

kom.: 693 930 621