Wirtualna giełda kooperacyjna Corporate Day 2020 – 12 maja 2020 r. 🗓

Aktualności Wydarzenia

Ubiegłoroczna edycja Corporate Day okazała się wielkim sukcesem. W tym roku powraca w nieco zmienionej formie bo w wersji online. Skierowana do startupów szukających kooperacji i współkooperantów. W tym roku nowe, silne wsparcie wydarzeniu daje reprezentacja z Austrii.

W kilku krokach jak działa giełda kooperacyjna:

 1. REJESTRACJAmożliwa do 08.05.2020;
 2. KREACJA PROFILU – dobry profil powinien zawierać takie elementy jak:
  • opis działalności;
  • informacja o tym czego poszukujemy;
  • przejrzysta treść w języku angielskim;
  • wybrany timeslot – kiedy możemy odbyć spotkaniez uwzględnieniem strefy czasowej;
 3. PROMOCJA PROFILU- wszystkie zatwierdzone profile (właściwe dla wydarzenia, a więc zgodne z grupą przeznaczenia oraz z warunkami kreacji profilu) są nieustannie promowane na stronie wydarzenia i dostępne dla innych uczestników i odwiedzających;
 4. UMAWIANE SPOTKAŃ- możliwe do 10.05.2020. Każdy może wysłać zaproszenie i zaakceptować/odrzucić te otrzymane. Obowiązują jednak pewne dodatkowe zasady ze względu na rodzaj uczestnictwa:
 5. Start-upy – mają możliwość umawiania spotkań ze wszystkimi uczestnikami;
 6. Firmy/sektor mikro, małych, średnich przedsiębiorstw – mają możliwość bukowania spotkań ze wszystkimi uczestnikami, poza reprezentantami tego samego sektora;
 7. Agencje publiczne – mają możliwośćumawiania spotkań ze wszystkimi uczestnikami;
 8. Inni –  mogą umawiać spotkania tylko w ramach tej samej grupy, jednak mogą być zapraszani przez wszystkich;
 9. CZAS SPOTKAŃ –  12.05.2020 – połączeniezapewnia platforma b2match, dostępna również w formie aplikacji. Przed spotkaniem należy sprawdzić połączenie od strony technicznej i ostatnią wersję harmonogramu spotkań, który będzie dostępny dla uczestnika na platformie. Spotkanie trwać będzie ok 15 minut.

Koszty

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednakże w sytuacji rezygnacji bez powiadomienia przed rozpoczęciem wydarzenia zastrzeżona jest opłata w wysokości 100 Euro.

Więcej informacji na stronie wydarzenia. W przypadku pytań, potrzeby wsparcia lokalny ośrodek Enterprise Europe Network pozostaje do Państwa dyspozycji.

Urszula Kubat
Specjalista ośrodka sieci Enterprise Europe Network

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
tel.: (56) 699 54 80

kom.: 693 930 621