Jak zredukować zużycie energii w Twojej firmie? – Europejski Tydzień Zrównoważonej Energii 2021 w Kujawsko-Pomorskiem, webinarium, 26 października 2021 r. 🗓

Szkolenia EEN

Największe wydarzenie poświęcone odnawialnym źródłom energii i efektywnemu wykorzystaniu energii w Europie pod nazwą Tydzień Zrównoważonej Energii UE (EUSEW), w tym roku Komisja Europejska organizuje w dniach 25–29 października!

Wzorem ubiegłorocznej edycji,  EUSEW 2021 odbędzie się wyłącznie w formule online i zrealizowany zostanie pod hasłem: „W kierunku 2030: Przekształcenie europejskiego systemu energetycznego”.

Podejmując inicjatywę Komisji Europejskiej, 26 października br. organizujemy webinar w formie warsztatów skierowany do przedsiębiorców, głównie sektora MŚP, w szczególności z Kujaw i Pomorza pn.: Europejski Tydzień Zrównoważonej Energii 2021 w Kujawsko-Pomorskiem.

Termin: 26 października 2021 r. godz. 10.00-14.00

Tematyka:

  • W formie warsztatów przedstawione zostaną praktyczne narzędzia dla MŚP służące poprawie efektywności energetycznej;
  • Omówimy jak zredukować zużycie energii MŚP już dziś oraz jakie działania w tym zakresie będą konieczne
    w przyszłości.

Prelegenci:

Wojciech Stańczyk, specjalista w Dziale Projektów i Ekspertyz Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A.

Absolwent wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej. Prowadzi i realizuje zadania w międzynarodowych i krajowych projektach m.in. z zakresu efektywności energetycznej w tym systemów wsparcia i wdrażania postanowień unijnych dyrektyw.

Mariusz Stawiński, dyrektor handlowy, Solwena Sp. z o.o.

Menedżer, który harmonijnie łączy wieloletnie doświadczenie menedżerskie, zdobywane w obszarach dystrybucji, marketingu i R&D w branżach wysokospecjalistycznych produktów technicznych, IT oraz związanych z nimi usług. Entuzjasta nowych technologii i ich wykorzystania w celu poprawy efektywności i komfortu życia. Jako dyrektor handlowy w Spółce Solwena kompleksowo zajmuje się zagadnieniami handlowymi, nawiązywaniem współpracy z odbiorcami, budowaniem sieci partnerskiej i szeroko pojętą komunikacją marketingową oraz promowaniem idei ograniczania energii
z wykorzystaniem rozwiązań IoT, integracji z urządzaniami automatyki, a także zmiany nawyków przedsiębiorstw MŚP zawiązanych ze zużywaną energią.

EUSEW – sesje organizowane przez KE

Sesje organizowane przez Komisję Europejską koncentrować będą się na kwestiach związanych ze zrównoważoną energią, omówione zostaną nowe cele polityki UE, najlepsze praktyki i pomysły dotyczące zrównoważonej energii.

Więcej informacji na stronie Komisji Europejskiej: EUSEW

Jeśli Twoja praca wspiera ekonomię opartą na czystej, bezpiecznej i wydajnej energii, to wydarzenie jest dla Ciebie!

Rejestracja jest już otwarta! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Webinar zostanie zorganizowany na platformie MS Teams.

PROGRAM