foto

Subcontracting Meetings 2022 – weź udział w spotkaniach kooperacji przemysłowej

Ośrodek sieci Enterprise Europe Network, działający przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do udziału w 11. edycji spotkań kooperacyjnych „Subcontracting Meetings”, które odbędą się w dniach 31.05 – 3.06.2022 r. jako wydarzenie towarzyszące targom SUBCONTRACTING 2022 dla podwykonawców przemysłowych.

Zachodzą zmiany w łańcuchach dostaw – następuje zamiana dostawców z Azji na dostawców z Europy, w tym z Polski. Recesja spowoduje uwolnienie mocy produkcyjnych w firmach dysponujących nowoczesnym parkiem maszynowym i wykwalifikowaną kadrą. To czas by zaprezentować swoje usługi i zdobyć nowe kontakty biznesowe!

Rejestracja na spotkania kooperacyjne odbywa się poprzez dedykowaną stronę internetową:
https://subcontracting-meetings-2022.b2match.io/home

Spotkania dedykowane są przedsiębiorstwom działającym w szeroko pojętej branży usług kooperacyjnych i są idealną okazją do zaprezentowania swoich możliwości i mocy produkcyjnych, a także do pozyskania potencjalnych partnerów i podwykonawców. 30-minutowe osobiste spotkania odbywać się będą od 31 maja do 3 czerwca 2022. W giełdzie wezmą udział przedsiębiorstwa oferujące lub poszukujące możliwości w branżach takich, jak: obróbka metali, obróbka tworzyw sztucznych i gumy, obróbka drewna, elektronika, a także firmy świadczące usługi dla przemysłu.

Zapraszamy do udziału!