wod-kan

Targi WOD-KAN 2022 i hybrydowa giełda kooperacyjna – relacja z wydarzeń

Za nami tegoroczne, międzynarodowe święto branży wodociągowo-kanalizacyjnej! 28. edycję Targów WOD-KAN patronatem honorowym objął Prezydent Miasta Bydgoszczy – Rafał Bruski, Wojewoda-Kujawsko Pomorski – Mikołaj Bogdanowicz, Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie oraz Ministerstwo Infrastruktury. Swoją obecność potwierdzili także branżowi decydenci i kreatorzy trendów z kraju i z zagranicy.

Targi WOD-KAN, organizowane przez Izbę Gospodarczą Wodociągi Polskie, od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, o czym świadczy zarówno sukcesywnie zwiększająca się liczba wystawców i zwiedzających, jak i kolejna, już XXVIII, odsłona tego wydarzenia. O wysokiej pozycji i silnej marce targów WOD-KAN mówią też liczby. W ekspozycji, która zajmuje ponad 15 000 m kw. wzięło udział 210 wystawców i 10 000 zwiedzających. Na Targach gościli przedstawiciele przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych, służby techniczne, projektanci, instalatorzy, eksploatatorzy, inżynierowie, reprezentanci samorządów. Wystawa stanowiła doskonałą okazję do wymiany doświadczeń, poglądów i wreszcie do zdobycia wiedzy i nowych kontaktów biznesowych.

Istotnym wydarzeniem towarzyszącym targom była międzynarodowa giełda kooperacyjna („WOD-KAN” 2022 Hybrid Brokerage Event) adresowana do przedsiębiorców sektora MŚP i organizowana przez Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. Wydarzenie przebiegało w dn. 11 – 12 maja 2022 roku i miało charakter hybrydowy: zarejestrowani uczestnicy spotykali się z wybranymi partnerami biznesowymi w dedykowanej przestrzeni Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczym BCTW lub online za pomocą platformy B2Match.

Hybrydowa giełda brokerska, tworzona z myślą o wszystkich podmiotach działających w branży wodociągów i kanalizacji, zgromadziła kilkudziesięciu przedstawicieli firm z Polski i krajów takich, jak: Litwa, Hiszpania, Macedonia, Francja, a także Indie. Przedsiębiorcy zainteresowani poszukiwaniem partnerów do współpracy, dzieleniem się wiedzą i doświadczeniem, już zapowiedzieli swój udział w kolejnych edycjach targów i giełdy B2B.

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i zaangażowanie!