DEICy 2022 – weź udział w spotkaniach branży cyfrowej!

Gospodarka cyfrowa kształtuje się na naszych oczach i stwarza nowe wyzwania i możliwości. Transformacja cyfrowa jest uwarunkowana postępującym przyspieszeniem i intensyfikacją procesów cyfryzacji z wykorzystaniem różnych technologii cyfrowych. Ta nowa rzeczywistość cyfrowa stwarza wiele możliwości dla przedsiębiorstw, ale wraz z szansami pojawiają się także nowe zagrożenia, które kreują potrzeby w obszarze cyberbezpieczeństwa.

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy TARR S.A. ma przyjemność współorganizować giełdę spotkań brokerskich podczas wydarzenia DEICy 2022, które odbędzie się 21 – 25 listopada 2022 roku w Warszawie. Inicjatorem „DEICy 2022: Digital Economy, Internet of Things, Cybersecurity (Virtual edition)” jest DELab Uniwersytetu Warszawskiego.

Celem tego międzynarodowego wydarzenia jest stworzenie silnej sieci instytucji badawczo-rozwojowych, partnerów biznesowych i przemysłowych, instytucji europejskich i krajowych, a także organizacji pozarządowych dla poszerzania wiedzy i zrozumienia znaczenia transformacji w obszarach takich, jak: gospodarka cyfrowa i społeczeństwo, sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, data science, przemysł 4.0, cyberbezpieczeństwo, internet rzeczy, druk 3D, robotyka i automatyzacja, digitalizacja oferty produktów i usług, technologia 5G, oprogramowanie dla biznesu i wiele innych.

DEICy 2022 poświęcone będzie najnowszym osiągnięciom i wyzwaniom w trzech głównych obszarach:

I. Cyfrowa transformacja

II. Internet rzeczy (IoT)

III. Cyberbezpieczeństwo

Giełda spotkań B2B to wyjątkowa okazja do generowania nowych kontaktów biznesowych i kontraktów. Spotkania odbywać się będą w wydzielonej strefie i będą umawiane z wyprzedzeniem za pośrednictwem tej strony internetowej:

DEICy 2022 Digital Economy, Internet of Things, Cybersecurity

Wydarzenie jest bezpłatne i skierowane przede wszystkim do firm i instytucji badawczo-rozwojowych poszukujących współpracy technologicznej, badawczej i biznesowej.

ZAPRASZAMY!