Dronetech

DroneTech World Meeting – umów się na B2B w dn. 3-4.11.2022r.

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego zaprasza na giełdę kooperacyjną w ramach DroneTech World Meeting 2022, która odbędzie się w dniach 03-04.11.2022 w Hotelu Copernicus Toruń. Wydarzenie odbywać się będzie w formule hybrydowej – będzie to cykl międzynarodowych biznesowych spotkań bilateralnych. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa przedstawicieli branży lotniczej i pojazdów bezzałogowych, a także potencjalnych odbiorców tych rozwiązań tj. JST, policji, straży pożarnej, służb ratowniczych, nowoczesnego rolnictwa, gospodarki leśnej, farm wiatrowych i fotowoltaicznych itp.

Pierwszego dnia imprezy spotkania odbywać się będą stacjonarnie (3 listopada br.), a drugiego dnia on-line (4 listopada br.).

Czym jest giełda kooperacyjna?

Giełda Kooperacyjna to moderowane dwustronne spotkania przedstawicieli firm, instytucji, ośrodków badawczych itp. w skróconej formule pozwalającej na pozyskanie nowych partnerów biznesowych i owocnych kontraktów. Zwykle towarzyszące targom branżowym i konferencjom, od niedawna głównie w formule online.

Jak wziąć udział w giełdzie kooperacyjnej?

Poprzez rejestrację na dedykowanej wydarzeniu platformie B2Match i stworzenie profilu firmy, zyskuje się możliwość promowania swojej działalności wśród współuczestników wydarzenia.

Rejestracja i możliwość umawiania spotkań pozostaje otwarta do 2 listopada do godz. 13:00.

Link do rejestracji:

UWAGA! Uczestnicy, którzy podczas rejestracji wybiorą udział w formie stacjonarnej, mogą uczestniczyć zarówno w spotkaniach na miejscu 3 listopada br. oraz online dnia 4 listopada br. Uczestnicy ci będą mogli dostosować rodzaj swojej obecności zgodnie z zasadami eventu hybrydowego.

Uczestnicy, którzy wybiorą udział online, będą mogli uczestniczyć wyłącznie w spotkaniach zdalnych dnia 4 listopada br.

Niezwykle istotne jest, poza utworzeniem konta firmowego, zamieszczenie propozycji współpracy w zakresie oferty produktu, usługi, projektu badawczego, inwestycji czy zapotrzebowania na konkretny rodzaj porozumienia (tzw. „Marketplace”). Konta, które nie zostały uzupełnione o tę propozycję współpracy (Partnership Opportunities), nie będą aktywowane przez Organizatorów wydarzenia.

Wybór partnerów do spotkań

W dniach 1 października – 2 listopada każdy zarejestrowany uczestnik giełdy, którego profil został aktywowany, dokonuje wyboru partnera do spotkań, które w formule hybrydowej odbędą się w dniach 03-04 listopada zgodnie z agendą wydarzenia.

Kilka dni przed rozpoczęciem giełdy uczestnicy otrzymają osobisty harmonogram spotkań, który będzie też widoczny na utworzonym przez firmę koncie. Spotkania stacjonarne będą odbywać się wg. osobistych harmonogramów uczestników na terenie Hotelu Copernicus Toruń, pierwszego dnia wydarzenia. Spotkania online, dnia drugiego odbędą się poprzez kliknięcie w link dostępny w harmonogramie (rozmówcom automatycznie otwiera się okno transmisji spotkania).

Giełda ma charakter międzynarodowy, zatem proces rejestracji odbywa się w języku angielskim.

Dlaczego warto wziąć udział w tym wydarzeniu?

Giełda kooperacyjna Dronetech 2022 jest imprezą bezpłatną. Dzięki formule hybrydowej, jest świetną formą nawiązania międzynarodowego partnerstwa. To idealna okazja dla przedstawicieli branży samolotów i pojazdów bezzałogowych, a także potencjalnych odbiorców tych rozwiązań do wymiany zapytań ofertowych, wiedzy i doświadczeń.

Dodatkowych informacji udziela:

Karolina Gzubicka, tel.: +48 56 699 54 81

e-mail: karolina.gzubicka@tarr.org.pl

Michał Gotowt, tel.: +48 56 699 54 82

e-mail: michal.gotowt@tarr.org.pl

Zapraszamy do kontaktu!